Bioearth Choco Scented Water, Cherry Choco (100 ml)

Otulająca i pachnąca woda na każdy dzień

36,99 zł

(369,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zapach: Cherry Choco

Kakao, wiśnia i malina oferują pyszne, owocowe nuty o słodkich, świeżych aromatach.

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • Odświeżająca i bez alkoholu
  • Do twarzy, ciała i włosów

Kupowane często z Natessance Żel pod prysznic - biała brzoskwinia, 500 ml

Bioearth Choco Scented Water, Cherry Choco (100 ml) 36,99 zł (369,90 zł / l)
Natessance Żel pod prysznic - biała brzoskwinia, 500 ml 24,99 zł (49,98 zł / l)
Cena całkowita: 61,98 zł
Opis

Ta odświeżająca woda perfumowana jest bogata w ekstrakt z nagietka i nadaje się do twarzy, ciała i włosów. Jej lekka jak piórko, bezalkoholowa formuła jest odżywcza i ma aromatyczną czekoladową bazę.

Nr art.: BER-ACCHERRYCHOCO
Zawartość: 100 ml
EAN: 8050247800941
Marka: Bioearth
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Perfumy
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju włosów
Właściwości: Bezalkoholowy
Zapachy: kwiatowy, owocowy, róża, czekolada/kakao, cytrynowy / cytrusowy
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: butelka z rozpylaczem / spray
Składniki (INCI)

Aqua, Polyglyceryl-4-Caprate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Prunus Cerasus Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Parfum, Sodium Gluconate, Benzoic Acid, Vanillin, Sodium Hydroxyde, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. z upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Włochy, bioearth.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Bioearth Choco Scented Water

3 recenzje klientów w innym języku

2,8 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
1 (25%)
3 gwiazdki
1 (25%)
2 gwiazdki
2 (50%)
1 gwiazdka
0 (0%)

4 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 3 recenzje w innym języku.