Kosmetyki naturalne od Douces Angevines

Douces Angevines oferuje ręcznie wykonane skuteczne kosmetyki naturalne. 

Kategorie:

Douces Angevines: 57 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Naturalne produkty firmy Douces Angevines oparte są na sześciu sekretach.

Sekret 1: CosmétoFluides (Fluidy kosmetyczne) niebędące ani kremem, ani olejkiem, lecz czarującą mieszanką roślinną bez wody. Prawdziwe złoto składników roślinnych.

Sekret 2: Ogród piękna. Ogród Douces Angevines pozostaje wierny organicznemu i biodynamicznemu rolnictwu i inspirowany jest średniowieczną tradycją ogrodów z ziołami i warzywami. W ogrodzie znajdują się 40% surowców zastosowanych w kosmetykach, 20% pochodzi z dzikich zbiorów, a pozostałe 40% stanowią cenne oleje eteryczne, cenne olejki roślinne oraz rzadkie rośliny.

Sekret 3: Produkcja według tradycyjnych metod wraz z siłą słońca i księżyca. Bez wykorzystania składników chemicznych i maszyn. Świeżo zebrane rośliny przetwarzane są w skuteczne maceraty.

Sekret 4: Dynamizacja: Niestety prawie już zapomniana sztuka gromadzenia, modulacji i zachowania energetycznej i naturalnej siły roślin. Ważne znaczenie ma również ręczne przygotowanie.

Sekret 5: Prawdziwa rola zapachów. Zapach rośliny starannie dopasowywany jest według starej tradycji do każdego produktu i każdego rodzaju skóry. W ten sposób powstaje wyjątkowa harmonia.

Sekret 6: Wszystkie produkty wykonane są ręcznie z wielką starannością i zaangażowaniem.

Wszystkie produkty Douces Angevines:

  • mają certyfikat Cosmébio i ECOCERT
  • nie są testowane na zwierzętach i mają certyfikat One Voice
  • wykonane ręcznie
  • w 100% naturalne