Gyada Cosmetics Żel oczyszczający do twarzy, 100 ml

Delikatny żel do mycia twarzy z rumiankiem i chabrem

32,51 zł 36,99 zł -12%

(325,10 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich typów skóry
  • Usuwa zanieczyszczenia i makijaż
  • Pomaga zachować naturalną równowagę skóry
  • Wyjątkowo łagodny dla skóry
  • AIAB AIAB
  • Testowane na nikiel Testowane na nikiel
  • Vegan Vegan

Kupowane często z benecos benecosBIO serum do twarzy "Aufbügler:in", 50 ml

Gyada Cosmetics Żel oczyszczający do twarzy, 100 ml 32,51 zł (325,10 zł / l)
benecos benecosBIO serum do twarzy "Aufbügler:in", 50 ml 20,86 zł (417,20 zł / l)
Cena całkowita: 53,37 zł
Opis

Delikatny żel oczyszczający do twarzy łagodnie usuwa zanieczyszczenia, sebum i makijaż, nie naruszając naturalnej równowagi skóry. To dobry wybór do codziennego oczyszczania każdego typu cery, szczególnie gdy skóra potrzebuje skutecznego, ale łagodnego mycia.

Formuła z rumiankiem i chabrem jest wyjątkowo przyjazna dla skóry oraz zapewnia jej delikatną pielęgnację już na etapie oczyszczania. Żel pozostawia cerę świeżą, czystą i komfortową, bez uczucia ściągnięcia.

Sposób użycia:

  • Nałożyć na wilgotną skórę twarzy okrężnymi ruchami i delikatnie masować.
  • Następnie spłukać wodą.
Nr art.: GYA-GC161
Zawartość: 100 ml
EAN: 8054609982696
Marka: Gyada Cosmetics
Konsystencja/postać: żel
Rodzaje produktów: Płyny do mycia twarzy
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Testowane na nikiel, Vegan
Certyfikaty: AIAB
PAO: 6 miesięcy
Ostrzeżenie: Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami i w razie potrzeby przemyć dużą ilością wody, nie połykać/pić, wyłącznie do użytku zewnętrznego, Stosować wyłącznie na zdrową skórę, Przechowuj produkt w bezpiecznym miejscu i poza zasięgiem dzieci
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Produkt do mycia twarzy (konsystencja): Żel do mycia
Rodzaj opakowania: tubka
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Xanthan Gum, Centaurea Cyanus Flower Water, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Guaiazulene, Benzyl Alcohol, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-4 Caprylate, Parfum[2], Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Glutamate, Decyl Glucoside, Diglycerin, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate

  1. z upraw ekologicznych
  2. zgodnie z wytycznymi AIAB
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Włochy, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gyada Cosmetics Żel oczyszczający do twarzy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder