Przewodnik po opalaniu

Przewodnik po opalaniu

Twój przewodnik po beztroskim korzystaniu ze słońca

Lato tuż tuż, a wraz z nim radość z opalania. Ale jak naprawdę cieszyć się słońcem? Który współczynnik ochrony przeciwsłonecznej jest właściwy? A jaka jest różnica pomiędzy filtrami mineralnymi i chemicznymi? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w nowym Przewodniku po opalaniu.

Twoje pytania - nasze odpowiedzi

W Przewodniku po opalaniu znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby spędzić bezpieczne lato na słońcu. Nasze wskazówki i triki pomogą Ci optymalnie chronić skórę i beztrosko cieszyć się promieniami słońca. Przejrzysta tabela umożliwia szybki przegląd współczynnika ochrony przeciwsłonecznej odpowiedniego dla Twojego rodzaju skóry.

Mineralny czy chemiczny? Wyjaśniamy!

Co to znaczy, że filtr przeciwsłoneczny zawiera filtr mineralny lub chemiczny? W Przewodniku po opalaniu możesz dowiedzieć się więcej na temat różnic w zachowaniu się skóry, skuteczności, składnikach (INCI), potencjale alergicznym i kompatybilności środowiskowej, zwłaszcza przyjazności dla koralowców.

Specjalna ochrona niemowląt i dzieci

Nasze maluchy potrzebują szczególnej ochrony przed słońcem. W Poradniku po opalaniu znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak bezpiecznie chronić niemowlęta i dzieci przed promieniami UV oraz jakie produkty są dla nich szczególnie odpowiednie.

Mamy nadzieję, że przeglądanie naszej kategorii ochrony przeciwsłonecznej sprawi Ci przyjemność i życzymy słonecznego lata!

Poniżej możesz pobrać Przewodnik po opalaniu.

Dokumenty