Ekskluzywne i czyste naturalne kosmetyki od MERME Berlin

Ekskluzywne i czyste naturalne kosmetyki od MERME Berlin

Pielęgnacja skóry z minimalną ilością składników - czysta i wegańska

MERME Berlin to czyste kosmetyki naturalne o prostych formułach, które zgodnie z filozofią "mniej znaczy lepiej” są wolne od jakichkolwiek wypełniaczy. Używane są tylko najbardziej niezawodne, absolutnie skuteczne surowce, które są świadomie pozyskiwane ze zrównoważonych upraw z całego świata.

MERME Berlin: 12 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

MERME Berlin została założona w 2016 roku przez rodowitą Australijkę Claire Ralston, której pasja do pielęgnacji skóry zrodziła się podczas studiów w Australian College of Natural Beauty. Poszukiwanie dobrej organicznej pielęgnacji ostatecznie doprowadziło - zainspirowane jej babcią - do założenia marki, która nosi również jej przydomek: Merme.

W przypadku MERME Berlin nacisk położony jest na filozofię „minimalizmu w butelce”. Produkty są wysokiej jakości i mocne, dzięki czemu mogą działać w czystości, bez potrzeby stosowania dodatków. Dlatego marka oferuje prostą linię niezbędnych produktów, która składa się z najlepszych składników i może zainspirować każdego, od początkujących do pasjonatów naturalnych kosmetyków.

Ponadto zrównoważony rozwój i pełne szacunku traktowanie przyrody są bardzo ważne, co znajduje odzwierciedlenie w decyzjach MERME Berlin , aby używać wyłącznie wegańskich składników i napełniać je szkłem nadającym się do recyklingu, podczas gdy zewnętrzne pudełka są wypełnione workami wykonanymi z organicznych Bawełna do wymiany. Jednocześnie postęp biotechnologiczny umożliwia rozwój trwałych, skutecznych i czystych składników. W ten sposób można przeżyć „czystą pielęgnację skóry”, którą stosuje się z przyjemnością i którą skóra pokocha.