Kosmetyki z organicznymi substancjami aktywnymi od NOELIE

Luksusowe i unikatowe produkty do pielęgnacji skóry i włosów

Pracując zgodnie z mottem „Prawda to nowa definicja piękna.”, marka NOELIE łączy czyste naturalne składniki i najnowsze dokonania biotechnologii na najwyższym poziomie. Efektem są czyste, naturalne produkty oferujące najwyższej jakości pielęgnację skóry i włosów - bez żadnych kompromisów!

Szukaj według kategorii

Marken / NOELIE

NOELIE: 35 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Założona w 2019 roku po latach dokładnych badań przez założyciela Bahara Krahna, NOELIE oferuje wysokiej jakości luksusową opiekę bez `` jeśli '' i `` ale ''. Mając świadomość, że prawdziwe piękno może powstać tylko dzięki starannej harmonii człowieka i natury, z całego świata zbierane są wyłącznie zrównoważone substancje roślinne pochodzące z etycznie prawidłowej uprawy i handlu. Zoptymalizowany w połączeniu z czystymi substancjami aktywnymi pochodzącymi z produkcji biotechnologicznej, daje w efekcie wysokiej jakości kosmetyki z wyjątkowymi substancjami aktywnymi najnowszej generacji. Woda, która zwykle zajmuje pierwsze miejsce w składach typowych kosmetyków, w recepturach od NOELIE jest zastąpiona świeżymi, czystymi sokami roślinnymi. Daje to produktom szczególnie wysoką gęstość składników odżywczych przy wysokim stopniu skuteczności, co najlepiej pielęgnuje skórę i włosy.

Kosmetyki NOELIE składają się z wyselekcjonowanych naturalnych składników, które są połączone z wysokiej klasy biotechnologicznymi składnikami aktywnymi pochodzącymi z dogłębnej wiedzy o skórze. Jako preparaty liposomalne i rozpieszczająca konsystencja schlebiają skórze i włosom, a dzięki swoim subtelnym, ale wzruszającym aromatom zapewniają odrobinę bogactwa. Oznacza to, że wytrzymują wszelkie porównania z innymi kosmetykami z segmentu luksusowego. W NOELIE wszystkie surowce spełniają najwyższe standardy.

Produkty NOELIE to:

  • Certyfikat BDIH COSMOS ORGANIC
  • Testowany dermatologicznie i klinicznie
  • sprawdzone przez Uniwersytet w Moguncji
  • wolne od syntetycznych zapachów i barwników
  • zrównoważone opakowanie
  • Nie testowane na zwierzętach