Petit & Jolie

Petit & Jolie

Naturalna pielęgnacja dla matek i niemowląt

„Dzieci to nasza przyszłość!” - taka jest wizja Petit & Jolie. Dla holenderskiej firmy ważne jest, aby rodzice otrzymywali jak najlepsze, a przede wszystkim przejrzyste informacje o produktach pielęgnacyjnych dla ich dzieci. Produkty do pielęgnacji muszą wspierać naturalną równowagę, pielęgnować i łagodzić wrażliwą skórę niemowląt. Właśnie to oferują w 100% naturalne produkty Petit & Jolie.

Petit & Jolie: 8 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Po urodzeniu dwójki dzieci Esther Keddeman w 2013 roku założyła firmę Petit & Jolie. Zgodnie z dewizą „Co jest czyste, chcesz zachować w czystości…” firma opracowała od tego czasu linię produktów do pielęgnacji niemowląt i ich matek o składnikach w 100% naturalnych i wolnych od parabenów, parafiny, SLS, olejów mineralnych. Skóra dziecka jest pięciokrotnie cieńsza i znacznie bardziej wrażliwa niż skóra dorosłego.

Często skóra jest również bardzo sucha. Właśnie dlatego firma jest zaangażowana w produkcję czystych ochronnych produktów dla niemowląt. Jednocześnie twórcy zwracają swoją uwagę w stronę środowiska naturalnego, aby zapewnić przyszłym pokoleniom zdrowe warunki do życia.