Saint Charles Mydło, 500 ml

Niezwykła mieszanka

179,00 zł

(358,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 169,69 zł / Szt.-5%
  • od 3 tylko 160,76 zł / Szt.-10%
  • od 6 tylko 146,47 zł / Szt.-18%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Czyści delikatnie
  • O właściwościach wzmacniających
  • Korzenno-owocowy zapach

Kupowane często z Saint Charles Żel pod prysznic, 500 ml

Saint Charles Mydło, 500 ml 179,00 zł (358,00 zł / l)
Saint Charles Żel pod prysznic, 500 ml 179,00 zł (358,00 zł / l)
Cena całkowita: 358,00 zł
Opis

Ze względu na różnorodność olejków eterycznych, mieszanka mydeł do rąk to prawdziwe marzenie wszystkich miłośników przyrody. Specjalna mieszanka olejów zawiera sosnę górską, jałowiec, bazylię i grejpfrut. Wspaniała kombinacja zapachów tych czterech wspaniałych olejków zapewnia, że ​​aplikacja daje poczucie bycia częścią natury.

Nr art.: SCH-X2001
Zawartość: 500 ml
EAN: 9120085860144
Marka: Saint Charles
Konsystencja mydła: W płynie
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Zapachy: owocowy, pikantny
Składniki (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Sodium Citrate, Juniperus Communis Fruit Oil[1], Pinus Mugo Leaf Oil[1], Ocimum Basilicum (Basil) Oil[1], Hydrolized Rice Protein, Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil[1]

  1. składniki pochodzące z upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Austria, office@saint-charles.eu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Saint Charles Mydło

4,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (50%)
4 gwiazdki
1 (50%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder