Kosmetyki naturalne od Tadé Pays du Levant

Certyfikowane tradycyjne mydła, produkty do pielęgnacji i akcesoria ze zrównoważonej produkcji

Tadé Pays du Levant oferuje wysokiej jakości ręcznie robione mydła, przybory toaletowe i akcesoria. Trzon asortymentu stanowią dwa tradycyjne produkty, które nadal są wytwarzane ręcznie w tradycyjnej formie według oryginalnych receptur: mydło Aleppo i mydło marsylskie.

Tadé Pays du Levant: 21 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Marka Tadé Pays du Levant narodziła się w 1995 roku, gdy zapalony historyk spotkał się twarzą w twarz z Bliskim Wschodem. Legendarne mydło Aleppo, które jest zrobione z oliwy z oliwek i oleju laurowego i które jest przodkiem mydła marsylskiego, pochodzi z tradycyjnego Lewantu - kolebki ludzkości.

Oczarowanie tradycyjnymi rytuałami orientalnych łaźni doprowadziło do wyprodukowania wysokiej jakości mydeł pielęgnacyjnych oraz asortymentu akcesoriów.

Tadé Pays du Levant jest całkowicie zaangażowana w sprawiedliwy handel i działa zgodnie ze ścisłymi wytycznymi etycznymi. Partnerami firmy są rzemieślnicy, którzy czerpią wymierne korzyści z partnerstwa.

Filary filozofii firmy:

  • Solidarność: praca przede wszystkim z najbardziej pokrzywdzonymi producentami w celu solidarnego ułatwienia im podjęcia stylu zrównoważonego rozwoju.
  • Uczciwość: ceny uzgodnione w umowie, które gwarantują producentowi godną rekompensatę.
  • Bezpośredniość: stwarzanie możliwie bezpośredniej relacji między producentem a konsumentem, co oznacza największą możliwą marżę dla producenta.
  • Szacunek: docenienie lokalnego potencjału poprzez wykorzystanie miejscowych surowców naturalnych oraz tradycji i wiedzy kultywowanych pd pokoleń.
  • Przejrzystość: dostarczanie konsumentom wszystkich informacji, których potrzebują, aby móc kupować w sposób przemyślany i odpowiedzialny – to promuje wymianę kulturową i szacunek dla producentów.
  • Godność: odpowiedni i regularny dochód za pracę na wszystkich etapach produkcji. Wszelkie formy niewolnictwa lub pracy przymusowej, zwłaszcza pracy dzieci, są rygorystycznie odrzucane!

Tadé Pays du Levant jest aktywnie zaangażowany w długoterminową pomoc w rozwoju, biorąc pod uwagę środowisko ekologiczne, gospodarcze i społeczne zaangażowanych osób - dla sprawiedliwszego handlu!