The Konjac Sponge Company

Proste oczyszczanie łagodne dla skóry

Gąbki Konjac są idealne do skutecznego, ale delikatnego oczyszczania twarzy i ciała - nawet dla bardzo wrażliwej skóry!

The Konjac Sponge Company: 38 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Zimozielona roślina konjac należy do rodziny roślin obrazkowatych i pochodzi z Azji. Rośnie dziko na bardzo dużych wysokościach i stanowi naturalne źródło pożywienia. Bulwy konjac składają się w 97% z wody, są bogate w cenne minerały i mają niewiele kalorii.

Konjac został odkryty w Indochinach ponad 1500 lat temu i od tego czasu jest stosowany jako lek, żywność i surowiec kosmetyczny w Korei, Japonii i Chinach. Mówi się, że roślina ta ma właściwości prozdrowotne, a ze względu na swoją delikatność jest również popularna w pielęgnacji niemowląt. Gąbki przygotowane dzięki naturalnym właściwościom konjac są naprawdę odpowiednie dla każdego rodzaju skóry!

Gąbki Konjac Sponge Company są wytwarzane ręcznie przy użyciu filtrowanej wody ze skał wulkanicznych i są wykonane w 100% z włókien roślinnych bogatych w wilgoć. Firma Konjac Sponge Company posiada certyfikat Leaping Bunny i Vegan Society. Ten producent jest bardzo zaangażowany w doglądanie procesu tworzenia swoich naturalnych produktów i pokojową pielęgnację skóry, wolną od nieetycznych metod produkcji i daleką od masowej produkcji niskiej jakości z wątpliwymi składnikami.

Gąbki od Konjac Sponge Company nie zawierają:

  • chemikaliów
  • barwników
  • drażniących składników lub innych dodatków

Są w 100% biodegradowalne i rozważnie produkowane.