Weleda Fragrance Body & Hair Mist Tropical Crush, 95 ml

Letni i tropikalny zapach dla skóry i włosów

69,00 zł

(726,32 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 95 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 65,30 zł / Szt.-5%
  • od 3 tylko 61,86 zł / Szt.-10%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry i włosów
  • Smaki mango, maliny i ananasa
  • Z aloesem

Kupowane często z Weleda Fragrance Body & Hair Mist Vanilla Cloud, 95 ml

Weleda Fragrance Body & Hair Mist Tropical Crush, 95 ml 69,00 zł (726,32 zł / l)
Weleda Fragrance Body & Hair Mist Vanilla Cloud, 95 ml 69,00 zł (726,32 zł / l)
Cena całkowita: 138,00 zł
Opis

Tropical Crush przenosi prosto na plażę dzięki aromatom mango, malin i ananasa! Wystarczy spryskać włosy i ciało, zamknąć oczy i cieszyć się.

Stosowanie:

  • Rozpyl na skórę i włosy według uznania.
  • Omijać twarz.
Nr art.: WEL-102297
Zawartość: 95 ml
EAN: 4001638581158
Marka: Weleda
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Perfumy
Typ skóry: Dla każdego typu skóry, młoda skóra
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju włosów
Właściwości: Vegan
Zapachy: egzotyczny, tropikalny
Certyfikaty: NaTrue
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Efekt zapachowy: letni
Rodzaj opakowania: butelka z rozpylaczem / spray
Składniki (INCI)

Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Citric Acid, Glycerin, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Santalol, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Vanillin

  1. z upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Niemcy, www.weleda.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Weleda Fragrance Body & Hair Mist Tropical Crush

5 recenzji klientów w innym języku

3,2 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (33%)
4 gwiazdki
1 (16%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
2 (33%)
1 gwiazdka
1 (16%)

6 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.