Antos Uomo Serum Anti-Aging, 50 ml

Lekka pielęgnacja dla dojrzałej męskiej skóry!

45,38 zł 51,00 zł -11%

(907,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Płynna konsystencja
  • Szybko się wchłania
  • Nawilża
  • Vegan Vegan

Kupowane często z Antos Krem na dzień dla mężczyzn, 50 ml

Antos Uomo Serum Anti-Aging, 50 ml 45,38 zł (907,60 zł / l)
Antos Krem na dzień dla mężczyzn, 50 ml 35,33 zł (706,60 zł / l)
Cena całkowita: 80,71 zł
Opis

To serum Anti-Aging firmy Antos nawilża i odświeża skórę mężczyzn. Zawiera funkcjonalne ekstrakty z żeń-szenia, gotu kola (Centella) oraz grejpfruta dzięki czemu dba o jednolity wygląd skóry. Ponadto produkt ma lekką formułę dzięki czemu szybko sie wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu.

Sposób użycia:

  • Delikatnie wmasuj w skórę twarzy, aż produkt całkowicie się wchłonie.
Nr art.: ATS-LM08
Zawartość: 50 ml
EAN: 8051122772483
Marka: Antos
Rodzaje produktów: Serum, Pielęgnacja dla mężczyzn
Typ skóry: Dla każdego typu skóry, Skóra dojrzała
Właściwości: Vegan
Składniki (INCI)

Aqua, Propandiol, Glycerin, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rosa Mosqueta Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Centella Asiatica Leaf Extract, Citrus Paradis Extract, Echinacea Angustifolia Leaf Extract[1], Panax Ginseng Root Extract[1], Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Tocopherylacetat, Lactic Acid, Parfum

  1. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Włochy, emmeduecosmetics@pec.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Antos Uomo Serum Anti-Aging

6 recenzji klientów w innym języku

4,6 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
13 (81%)
4 gwiazdki
2 (12%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (6%)

16 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 6 recenzje w innym języku.