Aquatau od TAUTROPFEN

Aquatau od TAUTROPFEN

Intensywne nawilżenie dzięki unikatowemu składnikowi aktywnemu z trytomy

Aquatau Vital Moisturizing Nectar z linii pielęgnacyjnej Unique Solutions marki TATUROPFEN przyniesie wymierne korzyści wszystkim rodzajom skóry. Dzięki specjalnemu składnikowi aktywnemu z trytomy, produkt jest prawdziwym niezbędnikiem w kompleksowej, nawilżającej rutynie pielęgnacyjnej.

Kluczowym składnikiem tego produktu jest nektar z trytomy, którego oddziaływanie jest wspomagane organicznym aloesem, kwasem hialuronowym i sproszkowanym malachitem. Trytoma, z której pozyskiwany jest ekstrakt, jest uprawiana wedle standardów rolnictwa organicznego w południowej Francji. Ponieważ czas kwitnienia tej rośliny wynosi 6 tygodni w ciągu całego roku, jest to bardzo krótki czas na zebranie cennego nektaru kwiatowego. Jego ekskluzywność wynika również z ilości kwiatów (2000), których potrzeba, aby uzyskać 1 litr nektaru. Wyśmienita kompozycja fruktozy, aminokwasów, minerałów i enzymów obcenych w nektarze to prawdziwa skarbnica aktywnych składników, które wspomagają regenerację komórek i chronią skórę jak tarcza.

Po starannym oczyszczeniu i stonizowaniu skóry należy zaaplikować niewielką dozę kosmetyku w celu zapewnienia optymalnego efektu nawilżenia. Idealnym uzupełnieniem Aquatau Vital Moisturizing Nectar są inne produkty z serii Unique Solutions.

Test przeprowadzony w niezależnym instytucie badawczym Derma Consult Concept GmbH, oparty na zastosowaniu produktu na skórze 20 kobiet. W ciągu 28 dni porównanie efektów w odniesieniu do wartości wyjściowej oraz obszaru kontrolnego z obszarem nie potraktowanym produktem, doprowadziło do zebrania następujących wyników:

Nawilżenie skóry (+ 27,2%)
Jędrność (+12,9%)
Elastyczność (+ 7,2%)
Wygładzanie (+ 21,2%)