Lavera Melt Off Cleansing Balm, 75 ml

Delikatne oczyszczanie dzięki innowacyjnej technologii

36,99 zł

(493,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 34,75 zł / Szt.-6%
  • od 3 tylko 32,92 zł / Szt.-11%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Nawilża i odżywia
  • Konsystencja balsamu-mleczka

Kupowane często z Lavera Basis Sensitiv mleczko do oczyszczania, 125 ml

Lavera Melt Off Cleansing Balm, 75 ml 36,99 zł (493,20 zł / l)
Lavera Basis Sensitiv mleczko do oczyszczania, 125 ml 30,99 zł (247,92 zł / l)
Cena całkowita: 67,98 zł
Opis

Melt Off Cleansing Balm oferuje skuteczne oczyszczanie, jak środek myjący z nawilżającą pielęgnacją balsamu. Jego konsystencja balsamu-mleczka rozpuszcza makijaż i krem przeciwsłoneczny oraz pozostawia skórę nawilżoną, miękką i odżywioną bez uczucia ściągnięcia.

Stosowanie:

  • Nałożyć ilość balsamu wielkości orzecha laskowego na suchą skórę i wmasować.
  • Emulgować z niewielką ilością wody, aż do uzyskania lekkiej, mlecznej konsystencji.
  • Następnie spłukać letnią wodą i osuszyć twarz.
  • W przypadku rutynowego podwójnego oczyszczania zaleca się dodatkowe stosowanie produktu do mycia twarzy na bazie wody.
Nr art.: LA-115935
Zawartość: 75 ml
EAN: 4021457664917
Marka: Lavera
Odcienie: wszystkie farby do włosów
Rodzaje produktów: Demakijaż
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: tubka
Składniki (INCI)

Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Sucrose Stearate, Aqua, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Citrullus Lanatus Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Flower Extract[1], Malva Sylvestris (Malva) Flower Extract[1], Centella Asiatica Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Parfum[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Limonene[2], Linalool[2], Citronellol[2]

  1. surowce z kontrolowanej uprawy organicznej
  2. z naturalnych olejków eterycznych
Uwaga producenta
Informacje prawne
Producent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Niemcy, www.lavera.de/impressum

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lavera Melt Off Cleansing Balm

1 recenzja klienta w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder