beauty Blog

Higiena osobista, która jest dobra także dla planety Higiena osobista, która jest dobra także dla planety

Wszyscy stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami: zwracamy uwagę na nadmiar opakowań podczas zakupów, nosimy ze sobą własną butelkę czy torbę na zakupy. Jednocześnie pozostajemy jednak wierne naszym przyzwyczajeniom względem produktów do...

Przyjazna środowisku higiena jamy ustnej Przyjazna środowisku higiena jamy ustnej

Każdego roku zużywamy 3,5 miliarda plastikowych szczoteczek do zębów. To ogromna liczba! Czy tę sytuację można zmienić? Zobaczmy, jak to działa razem z marką Natural Family CO..

Fragrance Free od URTEKRAM Fragrance Free od URTEKRAM

Nowa, bezzapachowa linia naturalnych kosmetyków URTEKRAM dla osób o wrażliwej skórze nie zawiera żadnych syntetycznych substancji zapachowych.

Kadzidła Kadzidła

Palenie kadzideł jest częścią naszej kultury od tysięcy lat - czy to w celu wsparcia mediacji, oczyszczania energetycznego, obrzędów religijnych czy relaksu. Jakie możliwości wykorzystania kadzideł są dostępne w naszej codzienności?

Kosmetyki w kostce od La Saponaria Kosmetyki w kostce od La Saponaria

Zanieczyszczenie środowiska odpadami z opakowań nastręcza masy kłopotów, dlatego coraz więcej marek kosmetyków przyłącza się do ruchu wspierającego niewielkie generowanie odpadów. Co to dokładnie oznacza i czy jest to naprawdę tak proste, jak się...

Aquatau od TAUTROPFEN Aquatau od TAUTROPFEN

Skóra będzie czerpać niebagatelne korzyści z linii pielęgnacyjnej Unique Solutions, a zwłaszcza z nawilżającego nektaru Aquatau firmy TAUTROPFEN - prawdziwego must-have do rewitalizującej pielęgnacji twarzy!